Надрукувати
Перегляди: 1381

7 липня у Чернівцях під час традиційного міського свята «Петрівський ярмарок» працював масовий соціальний профілактично-оздоровчий проект «Медичне містечко».

Буковинцям та гостям «Петрівського ярмарку» було запропоновано близько двох десятків різновидів безкоштовних медичних обстежень та консультацій, зокрема  електрокардіографію, дерматоскопію,  флюорографічне обстеження, експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію, визначення показників артеріального тиску, вимірювання рівня цукру в крові, скринінг слуху у немовлят та консультації різних медичних фахівців: кардіолога, онкодерматолога, онколога, ендокринолога, інфекціоніста, дерматовенеролога, стоматолога, флеболога (судинного хірурга), невропатолога, хірурга-проктолога, а також з питань профілактик та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ведення здорового способу життя, донорства крові тощо.

У цій події прийняла участь і КМУ "Міська дитяча стоматологічна поліклініка". Всі охочі могли пройти обстеження стоматологічного статусу ротової порожнини і отримати відповідні рекомендації.

Більше фото та відео, за посиланням: http://www.medcv.gov.ua/archives/15922