Шановні Буковинці!

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, стоматологи усього світу відзначають своє професійне свято.

Користуючись нагодою, дозвольте мені привітати стоматологів нашого краю.

Кожен з Вас обрав не фах, а спосіб життя, бо бути лікарем – це кропітка робота й величезна відповідальність, щоденна самопожертва. Нехай ясними будуть Ваші життєві шляхи, щасливими та здоровими родини, а дні Ваші, сповнені праці, будуть щедрими на людську шану. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, професійного зростання, благополуччя й миру, невичерпної енергії та успіхів у професійній діяльності. Нехай у Вас будуть можливості розвиватися, переймати досвід, опановувати новітні технології та реалізувати себе в професії!

Мені, як головному лікарю Міської дитячої стоматологічної поліклініки, та як головному експерту по дитячій стоматології департаменту та управляння охорони здоров’я в Чернівецькій області, хотілось би привернути увагу батьків до збереження та лікування зубів у дітей.

Догляд за зубами має починатися з моменту прорізування першого зуба. Привчити дитину слідкувати за гігієною порожнини рота мають саме батьки.

Поради і консультації, надання невідкладної стоматологічної допомоги, планове лікування, ортодонтичне лікування і взагалі всі види стоматологічних послуг для Ваших дітей ви можете отримати, звернувшись до Міської дитячої стоматологічної поліклініки за адресою; м. Чернівці, вул. Головна, 93.

Медичний персонал поліклініки має великий досвід роботи з маленькими пацієнтами.

Одним з відділень поліклініки є лікувально-профілактичне відділення. У ньому протягом учбового року наші лікарі проводять диспансерний огляд учнів шкіл міста, надають консультації, за згодою батьків проводять лікування.

Я, як фахівець, раджу не уникати саме таких оглядів, тому що профілактика стоматологічних захворювань є запорукою загального стану здоров’я дитини та його яскравої білосніжної посмішки.

Звичайно, є над чим працювати, а для того, щоб зменшилась кількість ускладнень стоматологічних захворювань, потрібно покращення технічно-матеріальної бази дитячої стоматполіклініки - для якісного, сучасного надання стоматологічної допомоги дитячому населенню нашого міста.

З повагою, Павлов Юрій Олегович

До Вашої уваги запис радіопередачі Радіо Буковина, ефір "Ранок із «Символами»" (09.02.2018 р.), ведуча - Ксенія Вербовська, за участі головного лікаря КМУ "Міська дитяча стоматологічна поліклініка":