7 липня у Чернівцях під час традиційного міського свята «Петрівський ярмарок» працював масовий соціальний профілактично-оздоровчий проект «Медичне містечко».

Буковинцям та гостям «Петрівського ярмарку» було запропоновано близько двох десятків різновидів безкоштовних медичних обстежень та консультацій, зокрема  електрокардіографію, дерматоскопію,  флюорографічне обстеження, експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію, визначення показників артеріального тиску, вимірювання рівня цукру в крові, скринінг слуху у немовлят та консультації різних медичних фахівців: кардіолога, онкодерматолога, онколога, ендокринолога, інфекціоніста, дерматовенеролога, стоматолога, флеболога (судинного хірурга), невропатолога, хірурга-проктолога, а також з питань профілактик та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ведення здорового способу життя, донорства крові тощо.

У цій події прийняла участь і КМУ "Міська дитяча стоматологічна поліклініка". Всі охочі могли пройти обстеження стоматологічного статусу ротової порожнини і отримати відповідні рекомендації.

2 лютого 2018 року, в м. Київ, відбулось засідання Координаційної ради громадської організації "Асоціація стоматологів України". Одним із основних питань, які розглядалися Координаційною радою, було питання реформи медицини, зокрема реформа стоматології.

Шановні Буковинці!

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, стоматологи усього світу відзначають своє професійне свято.

Користуючись нагодою, дозвольте мені привітати стоматологів нашого краю.

Кожен з Вас обрав не фах, а спосіб життя, бо бути лікарем – це кропітка робота й величезна відповідальність, щоденна самопожертва. Нехай ясними будуть Ваші життєві шляхи, щасливими та здоровими родини, а дні Ваші, сповнені праці, будуть щедрими на людську шану. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, професійного зростання, благополуччя й миру, невичерпної енергії та успіхів у професійній діяльності. Нехай у Вас будуть можливості розвиватися, переймати досвід, опановувати новітні технології та реалізувати себе в професії!